Сабвуфер Paradigm Defiance V12
Фото 10 |
Paradigm Defiance V12
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:120 Вт
Частотний діапазон:23 – 200 Гц
Налаштування звучання сабвуфера залежно від простору кімнати (технологія ARC). Можливість установки WiFi-модуля.
Всі характеристики
Характеристики Defiance V12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Defiance V12
Усі ціни 10 →Paradigm Defiance V12 Black офіційна гарантія | 41 999 грн. |
Домашній кінотеатр Paradigm Defiance V12 czarny | 52 275 грн. |
Paradigm Defiance V12 czarny | 51 000 грн. |
Paradigm Defiance V12 czarny | 52 275 грн. |
Сабвуфер Paradigm Defiance V12 Satin Black | 37 925 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →