Сабвуфер Velodyne VI-Q 10
Фото 10 |
Velodyne VI-Q 10
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:450 Вт
Частотний діапазон:25 — 280 Гц
Всі характеристики
Характеристики VI-Q 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velodyne VI-Q 10
Velodyne VI-Q 10 Black офіційна гарантія акційна ціна | 52 849 грн. |
Сабвуфер Velodyne VI-Q 10 White | 48 790 грн. |
Velodyne VI-Q 10 White офіційна гарантія акційна ціна | 52 849 грн. |
Сабвуфер Velodyne VI-Q 10 Black | 48 790 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →