Сабвуфер Paradigm Defiance V10
Фото 11 |
Paradigm Defiance V10
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:120 Вт
Частотний діапазон:29 – 200 Гц
Налаштування звучання сабвуфера залежно від простору кімнати (технологія ARC). Можливість установки WiFi-модуля.
Всі характеристики
Характеристики Defiance V10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Defiance V10
Усі ціни 10 →Paradigm Defiance V10 Black офіційна гарантія | 38 899 грн. |
Домашній кінотеатр Paradigm Defiance V10 czarny | 40 344 грн. |
Paradigm Defiance V10 czarny | 39 360 грн. |
Paradigm Defiance V10 czarny | 40 344 грн. |
Сабвуфер Paradigm Defiance V10 Satin Black | 32 472 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →