Гусятниця Pasabahce 59033 1 л
Pasabahce 59033 1 л1.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pasabahce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pasabahce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pasabahce 59033 1 л
Каструля для запікання з кришкою із жароміцного скла Pasabahce Borcam 800 | 267 грн. |
Каструля із жаростійкого скла 0,8 л Borcam Pasabahce 59033 | 354 грн. |
Каструля скляна Pasabahce Borcam для духовки 0,8 л (59033) | 271 грн. |
Модификації Pasabahce 59033
Ціни на Pasabahce 59033 |
---|---|---|---|---|
Pasabahce 59033 1 л | від 267 грн. | 3 пропозиції | ||
Pasabahce 59023 1.5 л | від 290 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →