Гусятниця / казан Brizoll KA04-1 4 л
Відео 1Фото 5 |
Brizoll KA04-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KA04-1 4 л
Усі ціни 26 →Казан чавунний азіатський Brizoll з кришкою, 4 л (КА04-1) | 1 298 грн. |
Котел Brizoll азіатський чавунний з чавунною кришкою 4 л (KA04-1) | 1 157 грн. |
Казан чавунний Brizoll 4л (KA04-1) | 1 370 грн. |
Казан чавунний азіатський з кришкою BRIZOLL, 4л KA04-1 | 1 288 грн. |
Brizoll BRIZOLL KA04-1 | 1 135 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Brizoll KA04-1
Ціни на Brizoll KA04-1 |
---|---|---|---|---|
Brizoll KA04-1 4 л | від 1 135 грн. | 27 пропозицій | ||
Brizoll KA06-1 6 л | від 1 459 грн. | 10 пропозицій | ||
Brizoll KA08-1 8 л | від 1 780 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →