Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G320C8
Фото 3 |
Patriot Memory PVE248G320C8 |
|
Автоматичний розгін XMP до 3200 МГц з таймінгами CL18. Чипи Hynix C-die. Металеві радіатори. Потенціал для ручного розгону.
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G320C8
Усі ціни 25 →Пам'ять для настільних комп'ютерів PATRIOT 8 GB DDR4 3200 MHz Viper Elite | 1 340 грн. |
Patriot DDR4 8GB 3200Mhz Viper Elite II (PVE248G320C8) PVE248G320C8 | 835 грн. |
Patriot DDR4 8GB 3200 MHz Viper Elite II Red PVE248G320C8 | 869 грн. |
Модуль памяти DDR4 8GB/3200 Patriot Viper Elite II Red (PVE248G320C8) PVE2 | 813 грн. |
Patriot DDR4 8GB 3200 MHz Viper Elite II Red (PVE248G320C8) | 864 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G266C6 | від 712 грн. | 26 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G320C8 | від 804 грн. | 25 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G360C0 | від 1 343 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →