Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G360C0
Фото 3 |
Patriot Memory PVE248G360C0 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G266C6 | від 712 грн. | 24 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G320C8 | від 804 грн. | 25 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 1x8Gb PVE248G360C0 | від 1 343 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →