USB-флешка Patriot Memory Xporter 3 128 ГБ (PSF128GX3B3U)
Фото 6 |
Patriot Memory Xporter 3 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Xporter 3 128 ГБ
Patriot 128 GB Xporter 3 USB 3.2 Black (PSF128GX3B3U) | 322 грн. |
USB 128G PATRIOT usb3.2 Xporter3 PSF128GX3B3U | 335 грн. |
Patriot PSF128GX3B3U | 419 грн. |
Flash Patriot USB 3.2 Xporter 3 128GB Black (PSF128GX3B3U) | 322 грн. |
Модификації Patriot Memory Xporter 3
Ціни на Patriot Memory Xporter 3 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Xporter 3 32 ГБ | від 151 грн. | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory Xporter 3 64 ГБ | від 167 грн. | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory Xporter 3 128 ГБ | від 322 грн. | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Xporter 3 256 ГБ | від 692 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →