USB-флешка Patriot Memory Xporter Pulse 32 ГБ
Фото 5 |
Patriot Memory Xporter Pulse 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Patriot Memory Xporter Pulse
Ціни на Patriot Memory Xporter Pulse |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Xporter Pulse 16 ГБ | від 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Xporter Pulse 32 ГБ | від 179 грн. | 2 пропозиції | ||
Patriot Memory Xporter Pulse 64 ГБ | від 165 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →