USB-флешка Patriot Memory Xporter Pulse 64 ГБ
Фото 5 |
Patriot Memory Xporter Pulse 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Xporter Pulse 64 ГБ
Усі ціни 7 →Флеш память Patriot original USB2.0 64GB Xporter Pulse 20/5 (Black) metal | 355 грн. |
Patriot 64 GB USB Patriot XPorter Pulse Black (PSF64GXPPBUSB) PSF64GXPPBUS | 289 грн. |
USB-флеш-накопичувач Patriot XPorter Pulse USB 2.0 (PSF64GXPPBUSB) Black P | 165 грн. |
PATRIOT 64 GB USB Patriot XPorter Pulse Black (PSF64GXPPBUSB) PSF64GXPPBUS | 257 грн. |
USB2.0 64GB Xporter Pulse 20/5 (Black) metal Patriot original(PSF64GXPPBUS | 187 грн. |
PATRIOT 64 GB USB Patriot XPorter Pulse Black (PSF64GXPPBUSB) PSF64GXPPBUS | 219 грн. |
USB накопичувач Patriot Xporter Pulse 20/5 USB2.0 64GB (Black) (PSF64GXPPB | 365 грн. |
Модификації Patriot Memory Xporter Pulse
Ціни на Patriot Memory Xporter Pulse |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Xporter Pulse 16 ГБ | від 162 грн. |
Patriot Memory Xporter Pulse 32 ГБ | від 179 грн. | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Xporter Pulse 64 ГБ | від 165 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →