Фільтр-подовжувач Patron SP-1655 (095333)
Фото 4 |
Patron SP-1655 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patron SP-1655
Усі ціни 18 →Мережевий фільтр Patron Black (EXT-PN-SP-1655) | 546 грн. |
Сетевой фильтр Patron Black (EXT-PN-SP-1655) | 546 грн. |
Patron 5 роз. 5м Black (EXT-PN-SP-1655) | 506 грн. |
Patron Patron SP-1655 | 507 грн. |
Мережевий фільтр живлення Patron 5.0 m, 3*1.5mm2 (SP-1655) 5 розеток BLACK | 504 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Patron SP-1655
Ціни на Patron SP-1655 |
---|---|---|---|---|
Patron SP-1652 | від 256 грн. | 18 пропозицій | ||
Patron SP-1653 | від 352 грн. | 9 пропозицій | ||
Patron SP-1655 | від 449 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →