Фільтр-подовжувач Patron SP-1662 (064026)
Фото 4 |
Patron SP-1662 1.8 м5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patron SP-1662
Усі ціни 11 →Сетевой фильтр питания PATRON 1.8 m3*1.5mm2 (SP-1662) 6 розеток BLACK (EXT | 444 грн. |
Мережевий фільтр живлення Patron 1.8 m3*1.5mm2 (SP-1662) 6 розеток BLACK ( | 295 грн. |
Patron PATRON 1.8 m3*1.5mm2 (SP-1662) 6 розеток BLACK (EXT-PN-SP-1662) EXT | 295 грн. |
Patron Мережевий фільтр живлення Patron 1.8 m3*1.5mm2 (SP-1662) 6 розеток | 295 грн. |
Мережевий фільтр Patron SP-1662 6 розеток 1.8 м Black (SP-1662) | 298 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Patron SP-1662
Ціни на Patron SP-1662 |
---|---|---|---|---|
Patron SP-1662 | від 295 грн. | 11 пропозицій | ||
Patron SP-1665 | від 460 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →