Фільтр-подовжувач Patron SP-1653 (064025)
Фото 4 |
Patron SP-1653 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patron SP-1653
Усі ціни 12 →Patron Patron SP-1653 | 363 грн. |
Сетевой фильтр питания PATRON 3.0 m3*1.5mm2 (SP-1653) 5 розеток BLACK (EXT | 381 грн. |
Мережевий фільтр живлення Patron 3.0 m3*1.5mm2 (SP-1653) 5 розеток BLACK ( | 363 грн. |
Patron PATRON 3.0 m3*1.5mm2 (SP-1653) 5 розеток BLACK (EXT-PN-SP-1653) EXT | 363 грн. |
Patron Мережевий фільтр живлення Patron 3.0 m3*1.5mm2 (SP-1653) 5 розеток | 363 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Patron SP-1653
Ціни на Patron SP-1653 |
---|---|---|---|---|
Patron SP-1652 | від 256 грн. | 18 пропозицій | ||
Patron SP-1653 | від 352 грн. | 12 пропозицій | ||
Patron SP-1655 | від 449 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →