Свердловинний насос Pedrollo 4SRm4/12
Відео 9 |
Маркування PD-оснащений двигуном "Pedrollo", маркування FK — оснащений двигуном" Franklin", маркування HYD — насос без двигуна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo 4SRm4/12
Усі ціни 8 →Насос свердловинний Pedrollo 4SRm4/12 F PD однофазний 49480412WLA1 | 17 082 грн. |
Pedrollo 4SRm4/12 F-PD 1.5HP (4/14) | 15 172 грн. |
Насос Pedrollo 4SRm 4/12 F центробежный скважинный | 14 517 грн. |
Насос для свердловин Pedrollo 4SRm 4/12 F-PD (49480412WLA1) | 16 265 грн. |
Занурювальний насос для свердловин Pedrollo 4SRm 4/12 -F | 16 900 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Pedrollo 4SRm4/12
Ціни на Pedrollo 4SRm4/12 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo 4SR8/4 | від 15 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm6/6 | від 14 878 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm2/6 | від 14 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm4/6 | від 14 768 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR12m/9 | від 24 166 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/24 | від 25 309 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR8/9 | від 14 153 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/9 | від 15 112 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR10/10 | від 23 134 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR2m/10 | від 13 699 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo 4SRm2/9 | від 13 025 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR6m/13 | від 17 213 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR8m/13 | від 18 997 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR8/43 | від 45 358 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SRm8/13 | від 21 153 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR4m/14 | від 15 172 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR4/14 | від 12 364 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR2/12 | від 14 344 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR4/12 | від 14 998 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR12/16 | від 34 457 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm1/17 | від 19 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR1.5m/17 | від 15 173 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo 4SRm6/17 | від 21 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/17 | від 19 380 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo 4SRm4/15 | від 16 577 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR4m/18 | від 17 531 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR2/20 | від 14 683 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR6/58 | від 55 771 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR15/24 | від 50 171 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR8/23 | від 33 351 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/23 | від 27 219 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR1.5/25 | від 21 611 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR1.5/22 | від 20 177 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR4m/26 | від 21 484 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR4/26 | від 17 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR10/26 | від 44 976 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm4/22 | від 18 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo 4SRm2/23 | від 18 379 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR2/27 | від 16 904 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR1/32 | від 21 994 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR8/31 | від 39 990 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR1/35 | від 20 464 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR4/30 | від 26 233 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR2/33 | від 22 822 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR2m/39 | від 37 591 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR4/46 | від 72 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR4/40 | від 44 243 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR2/44 | від 44 582 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR6/56 | від 96 242 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR4/60 | від 86 142 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →