Свердловинний насос Optima 4SD 10/23
Відео 1Фото 2 |
Optima 4SD 10/23 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4SD 10/23
Усі ціни 16 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 4SD10/23 4000Вт | 15 953 грн. |
Насос скважинный Optima 4SD10/23 4 кВт | 15 875 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 4SD10/23 4,0 кВт 139м | 15 953 грн. |
Optima 4SD10/23 | 15 953 грн. |
Насос свердловинний з підв, стійк, до піску OPTIMA 4SD10/23 4 кВт 139м 3-ф | 15 953 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4SD 10/23
Ціни на Optima 4SD 10/23 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SD 4/14 | від 7 628 грн. | 17 пропозицій | ||
Optima 4SD 6/16 | від 9 373 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 4SD 10/18 | від 12 768 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4SD 4/18 | від 9 137 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/20 | від 13 024 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 4SD 6/20 | від 10 911 грн. | 14 пропозицій | ||
Optima 4SD 10/23 | від 14 677 грн. | 17 пропозицій | ||
Optima 4SD 4/22 | від 10 469 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/28 | від 15 796 грн. | 18 пропозицій | ||
Optima 4SD 10/28 | від 19 793 грн. | 18 пропозицій | ||
Optima 4SD 6/28 | від 13 997 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/36 | від 20 407 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →