Свердловинний насос Pedrollo NKm 4/6
23 452 грн. Купити! Насос для колодязя Pedrollo NKm 4/6-GE 48SN2155A1UTeploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Pedrollo NKm 4/6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pedrollo NKm 4/6
Ціни на Pedrollo NKm 4/6 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo NKm 2/2 | від 18 963 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 2/3 | від 16 192 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo NKm 2/4 | від 17 021 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo NKm 4/3 | від 15 746 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo NKm 4/4 | від 20 666 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 4/6 | від 23 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 2/5 | від 21 672 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 2/6 | від 23 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 4/5 | від 17 850 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →