Дитяче автокрісло Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus
Відео 4Фото 7 |
Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus |
|
Крісло-трансформер зі знімною спинкою, що використовується для перевезення дитини віком від 3-4 до 12 років. У вигляді бустера модель передбачається експлуатувати за умови, що зростання юного пасажира дорівнює не менше 125 см, а вага понад 22 кг. Загалом крісло охоплює вагові групи 2 і 3. Дитяче автосидіння фіксується на замкові скоби системи Isofix, чадо в ньому пристібається штатним ременем безпеки транспортного засобу.
Установці крісло підлягає суто у напрямку ходу машини. Щоб уникнути випадкового усунення крісла іншим пасажиром у моделі реалізовано захист Blind Lock System. На варту безпеки вразливих частин тіла дитини поставлено ще одну систему захисту - All Side Impact Protection. Виріб оснащений регулюванням положення висоти підголівника (у 5 позиціях), а також налаштувань по ширині піддається верхня частина Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus. У разі бічних ударних дій енергію зіткнень поглинають висувні протектори Kinetic Pods. У комплекті з автокріслом постачається практичний підсклянник.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peg Perego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peg Perego.
Купити Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus
Автокрісло Peg-Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus Licorice чорне (IMVS020000B | 9 990 грн. |
Peg-Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus Licorice черное (IMVS020000BL13DX13) I | 9 990 грн. |
Peg-Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus Licorice 15-36Kg | 10 086 грн. |
Peg-Perego Автокрісло Peg-Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus Licorice чорне ( | 9 990 грн. |
Автокрісло Peg-Perego Viaggio 2-3 Shuttle Plus Licorice чорне (IMVS020000B | 12 199 грн. |