Дитяче автокрісло Britax Romer Advansafix IV M
Фото 17 |
Britax Romer Advansafix IV M |
|
Комфортна і безпечна модель з вищого дивізіону дитячих автокрісел з охопленням вагових груп 1/2/3. Виріб підійде для перевезення маленьких мандрівників віком від 8-9 місяців до 12 років. Відмінна риса Britax Romer Advansafix IV M — система зміни п'ятиточкових ременів на штатні автомобільні без необхідності їх демонтажу (Flip&Grow). У ряді інших переваг автокрісла виділяються кріплення isofix, якірний ремінь Top Tether і технологія SecureGuard, яка створює четверту точку кріплення поясного ременя і зменшує вплив удару на черевну порожнину при лобовому зіткненні приблизно на 35 %.
Також у разі удару на допомогу прийде система PivotLink, що запобігає перекидання крісла. Функція EasyRecline дозволяє відрегулювати кут нахилу спинки в трьох положеннях. Окремим налаштувань піддається висота підголівника, який забезпечує надійний захист голови дитини в будь-якому віці. Чохол вироби легко знімається для машинного прання в делікатному режимі. Від старшого побратима в особі Britax Romer Advansafix IV R крісло відрізняється відсутністю протекторів фірмової бічного захисту SICT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer Advansafix IV M
Автокресло BRITAX-ROMER ADVANSAFIX IV M Wine Rose | 9 850 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER ADVANSAFIX IV M Storm Grey | 9 850 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER ADVANSAFIX IV M Grey Marble | 10 900 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER ADVANSAFIX IV M Moonlight Blue | 9 850 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER ADVANSAFIX IV M Burgundy Red | 9 850 грн. |
- Розміри: 47x44x60 см