від 2 047 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Чехія, гарантія 5 років
від 6 401 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 2 964 грн.для умивальника, одноважільний, вбудований, струмінь: нахил 10 °, Чехія, гарантія 5 років
від 6 788 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 2 890 грн.для умивальника, одноважільний, вбудований, струмінь: нахил 10 °, Чехія, гарантія 5 років
від 7 690 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, вилив, шланг, кріплення ручного душу
від 1 887 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Чехія, гарантія 5 років
від 8 870 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, вилив, шланг, кріплення ручного душу
від 2 448 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Чехія, гарантія 5 років
від 7 003 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, вилив, шланг, кріплення ручного душу
від 5 616 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: змішувач
від 4 807 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: змішувач