Змішувач KRONER Edelstahl Kubus-ESG053 CV029968
Фото 13 |
KRONER Edelstahl Kubus-ESG053 CV029968 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Edelstahl Kubus-ESG053 CV029968
Усі ціни 41 →Гігієнічний душ Kroner KRP Edelstahl Kubus чорний матовий CV029969 | 2 562 грн. |
Гігієнічний душ Kroner KRP Edelstahl Kubus чорний матовий CV029969 | 2 562 грн. |
Kroner Kroner KRP Edelstahl Kubus - ESG053 | 2 268 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER KRP Edelstahl Kubus ESG053 приховано | 2 268 грн. |
Смеситель с гигиеническим душем Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH053 197519 | 2 562 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →