від 1 388 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 67 мм, глибина 100 мм, Китай, гарантія 5 років
від 3 074 грн.душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 1 186 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, Китай
від 3 826 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: 95 мм, режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 2 443 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 1 077 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: 50 мм, комплект: змішувач
від 2 283 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 1 454 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: режимів 1, комплект: змішувач
від 2 307 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай
від 1 933 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 826 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, Китай
від 2 701 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, струмінь: глибина 175 мм, Китай, гарантія 5 років
від 1 806 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 1 543 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай
від 1 950 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж, струмінь: глибина 400 мм, Китай
від 1 438 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 79 мм, глибина 115 мм, Китай, гарантія 5 років
від 3 498 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, вбудований, Китай
від 757 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 120 мм, глибина 230 мм, Китай, гарантія 5 років
від 1 357 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: глибина 195 мм, висувна лійка, Китай, гарантія 5 років