Всесезонна шина Petlas Explero PT421 265/65 R17 116S
Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Petlas Explero PT421 265/65 R17 116S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Explero PT421 265/65 R17 116S
Усі ціни 40 →Шина Petlas Explero A/T PT421 265/65 R17 116S XL | 4 354 грн. |
Petlas Explero PT421 A/T 265/65 R17 116S Reinforced | 4 471 грн. |
Petlas Explero PT421 A/T 265/65 R17 116S Reinforced | 5 720 грн. |
Petlas Explero PT421 A/T 265/65 R17 116S Reinforced | 4 467 грн. |
Petlas Explero A/S PT421 265/65 R17 116S Reinforced | 5 193 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →