Ліхтарик Petzl Aria 2 (E070AA00)
Відео 2Фото 8 |
Petzl Aria 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petzl Aria 2
Фонарь Petzl Aria 2 Black/yellow E070AA00 | 2 680 грн. |
Ліхтар Petzl ARIA 2 BLACK/YELLOW E070AA00 | 2 680 грн. |
Фонарик Petzl ARIA 2 BLACK/YELLOW E070AA00 | 2 680 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →