Ліхтарик Petzl Aria 1 (E069AA00)
Відео 1Фото 13 |
Petzl Aria 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petzl Aria 1
Фонарь Petzl Aria 1 Black / Yellow E069AA00 | 1 880 грн. |
Ліхтар Petzl ARIA 1 BLACK / YELLOW E069AA00 | 1 880 грн. |
Фонарик Petzl ARIA 1 BLACK / YELLOW E069AA00 | 1 880 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →