Ліхтарик Petzl Tikka Core
Фото 11 |
Petzl Tikka Core |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petzl Tikka Core
Усі ціни 16 →Фонарь Petzl Tikka Core Grey E067AA00 | 3 200 грн. |
Налобный фонарь Petzl Tikka Core (450 lm) gray E067AA00 | 3 200 грн. |
Ліхтар Petzl Tikka Core, Blue E067AA01 | 3 200 грн. |
Фонарь PETZL TIKKA CORE BLUE E067AA01 | 3 200 грн. |
Фонарь Petzl Tikka Core Blue E067AA01 | 3 200 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →