Телевізор Philips 65PUS8400 (65PUS8400/12)
Фото - Телевізор Philips 65PUS8400
Фото 5
Philips 65PUS8400
55 "65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики 65PUS8400
Колір
Розмір діагоналі65 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Дисплей
МатрицяQLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.2
Matter
Ambilight
керування голосом
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 400x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність63 Вт / 128 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)D
Габарити (ШхВхГ)1446x901x302 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1446x838x90 мм
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Маркування виробника
65PUS8400/12
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 65PUS8400
Philips 65PUS8400/12
Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Телевізор Philips 65PUS8400/12
Ujin.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
QLED телевізор Philips 65PUS8400/12
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Телевізор Philips 65PUS8400
Сучасний 65" QLED телевізор Philips 65PUS8400 поєднує UHD 4K (3840×2160) з технологіями Ultra Resolution і Pixel Precise Ultr... щеa HD для чіткої деталізації та масштабування, підтримує HDR10, HDR10+ і HLG для реалістичного контрасту, а Ambilight розширює візуальне сприйняття; звукова підсистема з Dolby Atmos, Dolby Digital і DTS‑X створює об’ємне звучання без додаткової акустики, тоді як ігрові опції VRR та ALLM знижують затримки і розриви кадру;
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Телевізор Philips діагональ 65" Qled 65PUS8400/12 PG-65PUS840012