Телевізор Philips 32PHS6000
Фото 7
Philips 32PHS6000
Екран:32 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:помічник
Сумісність з Matter і Control4. Датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 32PHS6000
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку12 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Audio
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 4 (802.11n)
Matter
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
Технології HDMIARC, CEC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність22 Вт / 36 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)715x448x205 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)715x432x83 мм
Вага3.5 кг / 3.45 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 32PHS6000
Усі ціни 44 →
Телевізор Philips 32PHS6000/12
Телевізор Philips 32PHS6000/12 / Philips / 32" / HD ready (1366x768) / LCD (LED) / 60 Гц / TITAN OS / 00-00085450