Телевізор Philips 43PUS7000 (43PUS7000/12)
Фото - Телевізор Philips 43PUS7000
Фото 4
Philips 43PUS7000
Екран:43 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 43PUS7000
Колір
Розмір діагоналі43 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.2
Matter
керування голосом
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність42 Вт / 75 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)958x582x226 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)958x563x87 мм
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Маркування виробника
43PUS7000/12
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 43PUS7000
Усі ціни 54 →
Телевізор Philips 43PUS7000/12
Телевізор Philips 43PUS7000/12 / Philips / 43" / 4K Ultra HD (3840x2160) / LCD (LED) / 60 Гц / TITAN OS / 00-00083799