Соска Philips Avent SCY964/02
Philips Avent SCY964/02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCY964/02
Усі ціни 15 →Соска силіконова Philips AVENT Natural Природний потік, від 3 міс., середн | 379 грн. |
Соска силиконовая Philips Avent Natural 3м+ средний поток 2шт. (SCY964/02) | 379 грн. |
PHILIPS Avent силіконова Natural Природний Потік, 3м+., 2 шт, середній пот | 379 грн. |
Соска Philips AVENT Natural середній потік 3+ міс 2 шт (SCY964/02) SCY964/ | 379 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →