Соска Philips Avent SCY963/02
Philips Avent SCY963/02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCY963/02
Усі ціни 8 →Соска силіконова Philips AVENT Natural Природний потік, від 1 міс., повіль | 322 грн. |
Соска Philips AVENT Natural повільний потік 1+ міс 2 шт (SCY963/02) SCY963 | 379 грн. |
Philips Avent Natural Response Flow 3 присоска для пляшки 1 m+ Slow Flow 2 | 295 грн. |
Philips AVENT Соска Philips AVENT Natural повільний потік 1+ міс 2 шт (SCY | 379 грн. |
Силіконова соска Philips Avent Natural повільний потік 1+ міс 2 шт (SCY963 | 322 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →