Автолампа Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs (12342RGTS2)
Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs 1 шт2 шт |
|
Надяскраві автолампи від Philips додають на 200% більше світла, якщо проводити паралелі з мінімально допустимими вимогами до галогенних візаві моделі. Могутнє світло від Philips Racing Vision GT200 H4 яскравими променями розсікає пітьму, дозволяючи водієві оперативно реагувати на різні ситуації. Philips Racing Vision GT200 H4 виступає гарантом гарантує покращену освітленість дорожнього полотна для безпечнішого та азартного водіння.
Недарма в розгорнутому імені моделі фігурує гоночна приставка Racing. Світлопропускну здатність автолампи посилює спеціальне покриття кварцового скла, яке, у свою чергу, має відмінну стійкість до екстремальних температур і ефективно поглинає УФ-промені. Лампочка випромінює світловий потік температурою близько 3600 К - це біле світло з вираженим жовтим відтінком. Прослужить модель до 400 годин. Штатна комплектація включає два екземпляри галогенних ламп, які відповідають усім актуальним вимогам законодавства більшості європейських країн.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs
Усі ціни 20 →Автолампа галогеновая 60/55W PHILIPS 12342RGTS2 | 782 грн. |
Лампа Philips галогенова 12V H4 60/55W P43T-38 Racing Vision Gt200 (2шт) ( | 848 грн. |
Автолампа Philips H4 RACING VISION +200, 2 шт блістер (12342RGTS2) 12342RG | 690 грн. |
Лампа галогеновая Philips H4 RacingVision GT200 +200 60/55W 12V P43T 12342 | 1 127 грн. |
PHILIPS 12342RGTS2 | 697 грн. |
Модификації Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs
Ціни на Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips Racing Vision GT200 H4 1pcs | від 317 грн. | 9 пропозицій | ||
Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs | від 690 грн. | 20 пропозицій |