Автолампа Philips CrystalVision H1 2pcs (12258CVS2)
Philips CrystalVision H1 2pcs 1 шт2 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips CrystalVision H1 2pcs
PHILIPS 12258CVSM | 603 грн. |
Лампа галогеновая Philips H1 Crystal Vision 4300K+W5Wx2 55W 2 шт/блістер 1 | 979 грн. |
Комплект галогенових ламп PHILIPS 12258CVSM H1 55W 12V P14,5 Cristal Visio | 685 грн. |
Галогенні лампи Philips H1 CristalVision 12258CVSM 55W P14,5s+2xW5W | 780 грн. |
Автомобільна лампочка PHILIPS 12258CVSM H1 55W 12V P14,5s Cristal Vision + | 758 грн. |
Додаткові функції і можливості автолампи Philips CrystalVision H1 2pcs:
- В комплекті 2 лампи Philips W5W
Модификації Philips CrystalVision H1 2pcs
Ціни на Philips CrystalVision H1 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips CrystalVision H1 1pcs | від 273 грн. | 7 пропозицій | ||
Philips CrystalVision H1 2pcs | від 603 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →