Тример Philips SatinShave Essential HP6341
Відео 1Фото 4 |
Philips SatinShave Essential HP6341 |
|
Компанія Philips пропонує досить простий у використанні і недорогий жіночий тример із серії SatinShave, який позиціонується як пристрій для видалення небажаного волосся на ногах. Головною перевагою моделі є зручність у використанні. По-перше, джерелом живлення виступають дві батареї типу АА. Тобто тример бездротової, тому проводити процедуру ви зможете у будь-якому зручному для вас місці.
По-друге, прилад придатний для сухої та вологої епіляції, тобто його можна використовувати у душі. При цьому гаряча вода розслаблює шкіру та знижує ризик появи подразнення. Philips SatinShave Essential HP6341 оснащений сітковою бритвою, яка безпечна для шкіри і не залишає порізів, а також комплектується насадкою-гребнем для довгого волосся. Крім того, варто відзначити ергономічну ручку і лише один швидкісний режим роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips SatinShave Essential HP6341
Philips SatinShave Essential HP6341/00 | 1 104 грн. |
Philips HP6341/00 | 1 296 грн. |
Епілятор Philips HP6341/00 | 1 145 грн. |
Philips HP6341/00 STH0023974 | 1 199 грн. |
Philips HP6341/00 99560 | 1 130 грн. |