Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Philips
Навушники

Philips SHD8850 (SHD8850BK/00)

Фото - Навушники Philips SHD8850
Відео 2Фото 6
Philips SHD8850
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії30 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс24 Ом
Частотний діапазон8 – 40000 Гц
Чутливість75 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників550 мАгод
Час роботи (музика)20 год
Інше
Вага239 г
Дата додавання на E-Katalogсічень 2020
Маркування виробника
SHD8850BK/00

Док-станція для зарядки. Автоматичне включення/вимикання. Оптичний вихід для підключення до телевізора. Частотний діапазон при дротове підключення: 8 – 22000 Гц.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Philips SHD8850

Усі ціни 6 →

Philips Накладні навушники Philips SHD8850 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 099 грн.

Бездротові навушники Philips SHD8850/12 / Радіоканал / До 20 годин роботи від акумулятора / Чорні Уцінка

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: 3 міс. від магазину
Поскаржитись
3 185 грн.

Навушники Philips SHD8850 Black Wireless (SHD8850/12) SHD8850 Black Wireless (SHD8850/12)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
6 456 грн.

Навушники Over-ear Philips SHD8850 Hi-Res, Wireless, SHD8850/12 UA SHD8850/12

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 625 грн.

Навушники Philips SHD8850 Black Wireless (SHD8850/12)

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 683 грн.

Навушники бездротові PHILIPS SHD8850 Wireless Black (SHD8850/12)

Маркетплейс: Rozetka.ua  THANOS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 799 грн.

Динаміка цін на Philips SHD8850

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди