Philips TAH8506
Відео 12Фото 27 |
Philips TAH8506 |
|
Комфортні накладні бездротові Hi-Res навушники з удосконаленими динамічними випромінювачами, системою активного шумоподавлення (ANC) можливістю кабельного підключення, вбудованим мікрофоном для голосового зв'язку, відмінною автономністю та сенсорним керуванням. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії 2022 року, призначений для вимогливих користувачів, які віддають перевагу персональній акустиці топового класу, що бездоганно звучить.
Відрізняються елегантним фірмовим зовнішнім дизайном, гарною автономністю (60 год без шумозаглушення, 45 год з ANC) та стабільністю бездротового сполучення з пристроями-джерелами (смартфонами, планшетами, ноутбуками, SmartTV, мультимедійними приставками). Завдяки технології ANC та гарної пасивної шумоізоляції, навушники Philips TAH8506 дають можливість повноцінно насолодитися музикою в галасливому оточенні (на жвавій вулиці, у торговому центрі, громадському транспорті або в шумному офісі).
Складна конструкція з поворотними чашами та помірна вага (279 г) значно спрощують транспортування. Широкі амбушур з ефектом пам'яті не викликають неприємних відчуттів при тривалому використанні. Відкалібровані динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами здатні відтворювати розширений частотний діапазон від 7 до 40 000 Гц для бездоганно точного відтворення будь-яких музичних жанрів. Режим акустичної прозорості дозволяє спілкуватися з оточуючими, не знімаючи навушників.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips TAH8506
Усі ціни 87 →Навушники Philips TAH8506 (TAH8506BK/00) Black | 4 999 грн. |
Наушники Philips TAH8506 Over-ear ANC Hi-Res Wireless Mic White (TAH8506WT | 5 346 грн. |
Безпровідні навушники Philips TAH8506 Over-ear ANC Hi-Res Wireless Mic Bla | 4 999 грн. |
Гарнітура Philips TAH8506WT/00 White | 4 999 грн. |
Наушники Philips TAH8506 Black (TAH8506BK/00) | 4 939 грн. |