Philips TAT2206
Відео 8Фото 24 |
Philips TAT2206 |
|
Бюджетна бездротова гарнітура Philips TAT2206, що вийшла в продаж влітку 2021 року, радує не тільки демократичною ціною, але і хорошою функціональністю. Модель захищена від вологи і поту і при правильному підборі амбушюр ( 3 пари в комплекті) комфортно сидить у вухах. Лаконічний дизайн доповнений великою кількістю кольорів: від класичних до екстравагантних. Навушники характеризуються чистим збалансованим звучанням без явних частотних перегинів.
Модуль Bluetooth v 5.0 забезпечує стабільний зв'язок з джерелом на відстані до 10 м.управління здійснюється за допомогою фізичної клавіші на корпусі, помилкових спрацьовувань не помічено. Навушники Philips TAT2206 витримують 6 годин відтворення музики або розмов без підзарядки, і ще двічі їх можна підзарядити від кейса. На зарядку самого кейса потрібно 2 години. А ось самі навушники заряджаються швидко-всього 15 хвилин вистачить на годину роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips TAT2206
Усі ціни 148 →Навушники Philips TAT2206 TWS (TAT2206WT/00) White | 1 599 грн. |
Безпровідні навушники Philips TAT2206 TWS IPX4 Green TAT2206GR/00 | 1 599 грн. |
Наушники Philips TAT2206 True Wireless IPX4 Белый TAT2206WT/00 | 1 780 грн. |
Bluetooth-гарнітура Philips TAT2206WT/00 White | 1 279 грн. |
Навушники TWS Philips TAT2206, зелений (TAT2206GR/00) | 1 599 грн. |
0 1 1 3 |
Померли за пів року нечастого використання. Спершу ловили розсинхрон, а потім просто перестали подавати ознаки життя. А кейс не заряджається, хоча світлодіод світиться Звук. Він чистий та правильний. Але тихий
Зручність носіння Кнопка. На будь-яких твс навушниках фізична кнопка це жах
Чогось померли V-LAd: користуюся Philips TAT2206 кілька місяців |