Електрична зубна щітка Philips Sonicare 2100 Series HX3651
Фото 10 |
Philips Sonicare 2100 Series HX3651 2021 ріктаймер |
|
Ефективна, практична та надійна брендова електрична зубна щітка зі звуковою технологією та акумуляторним живленням для зручного повсякденного використання. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2021 зі стандартними функціональними можливостями. Фірмова технологія чищення Philips Sonicare розпізнає надлишковий тиск на зуби та попереджає користувача спеціальними сигналами.
Довговічний електродвигун та головка C1 ProResults HX6012 створюють потужну вібрацію щетинок, яка забезпечує інтенсивне перемішування та глибоке проникнення мікробульбашок у міжзубні проміжки. 520 коливань в секунду акуратно очищають всю ротову порожнину, руйнуючи і вимиваючи наліт. За заявою виробника результат чищення зубів протягом 2 хв буде рівнозначний 2 місяців використання звичайної зубної щітки.
Також варто відзначити ефект масажу лінії ясен, що є найкращою профілактикою запальних захворювань цих м'яких тканин. Зубна щітка Philips Sonicare 2100 Series HX3651 підтримує функцію двохвилинного таймера SmarTimer, що допомагає дотримуватися рекомендованого часу процедури (по 30 сек на кожну з чотирьох зон). Ергономічний дизайн корпусу дозволяє легко утримувати щітку в руці під час чищення. Одного заряду вбудованого Li-Ion акумулятора достатньо на 14 днів використання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Sonicare 2100 Series HX3651
Усі ціни 43 →Електрична зубна щітка Philips Sonicare HX3651/13 Gemini 2100 | 1 799 грн. |
Зубная щетка Philips Sonicare HX3651/13 Gemini 2100 | 1 722 грн. |
Електрична зубна щітка Philips Sonicare 2100 Series HX3651/13 | 1 679 грн. |
Електрична зубна щітка Philips 2100 Series (HX3651/13) | 1 799 грн. |
PHILIPS 2100 Series (HX3651/13) | 1 799 грн. |