Саундбар Philips TAB6405
Відео 5Фото 8 |
Philips TAB6405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips TAB6405
Усі ціни 36 →Саундбар Philips TAB6405/10 | 7 999 грн. |
Домашній кінотеатр Philips TAB6405 / 10 | 7 779 грн. |
Домашний кинотеатр Philips TAB6405/10 | 7 757 грн. |
Саундбар Philips TAB6405 2.1-Channel 140W Subwoofer (TAB6405/10) TAB6405/1 | 7 999 грн. |
Саундбар Philips TAB6405/10 | 7 680 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →