Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   Pierre Ricaud

Наручний годинник Pierre Ricaud P91038.5114Q

Фото - Наручний годинник Pierre Ricaud P91038.5114Q
Фото 9
Pierre Ricaud P91038.5114Q
Основне
Статьчоловічі
Країна походження брендуНімеччина
Механізм
Тип механізмукварцові
Секундна стрілка+
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки
Колірчорний
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скламінеральне
Ремінецьбраслет сталь
Колір ремінцянержавіюча сталь
Ширина ремінця20 мм
Застібкакліпса (розкладається)
Інше
Захист від води30 WR / 3 ATM
Діаметр / ширина40 мм
Товщина9 мм
Вага102 г
Дата додавання на E-Katalogчервень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити Pierre Ricaud P91038.5114Q

Чоловічі Наручні Часи PIERRE RICAUD P91038.5114Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  Watch Planet З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 374 грн.

Чоловічі Класичні Кварцові Часи PIERRE RICAUD P91038.5114Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  SEGTIME З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 663 грн.

Чоловічі наручні годинники Pierre Ricaud P91038.5114Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  777Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 160 грн.