Автомагнітола Pioneer SPH-10BT
Відео 32Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Купити Pioneer SPH-10BT
Усі ціни 19 →Pioneer SPH-10BT | 5 886 грн. |
Автомагнитола Pioneer sph-10bt | 5 765 грн. |
Pioneer SPH-10BT | 5 200 грн. |
Автомагнитола Pioneer SPH-10bt | 6 114 грн. |
Автомагнітола Pioneer SPH-10bt | 6 068 грн. |
0 0 2 2 |
Може мені не пощастило з конкретним пристроєм, постійно злітають налаштування звуку та еквалайзер, телефон підключає тільки примусово. Мене в мікрофон майже нічого не чути, скаржаться, що шум, тріск постійно. Звук дуже хороший.
Кріплення для смартфона є. Немає кнопки play/pause, дуже її не вистачає.
І годинника немає на дисплеї. Не ті кнопки на панель виставили. бракує крутилки гучності. користуюся Pioneer SPH-10BT більше року |
Вовків боятися — у ліс не ходити. Іменитий бренд Pioneer всіляко заохочує експерименти, у результаті чого світу представляють справді унікальні продукти. Один з таких — смартресивер SPH-10BT, що працює в тісній інтеграції зі смартфоном.
Тісна інтеграція
Місце звичного дискового привода в арсеналі моделі зайняло кріплення для мобільного гаджета, яке «виїжджає». Він здатний прийняти на борт смартфони різного калібру вагою до 250 г. Зв'язок між телефоном і магнітолою налагоджений через додаток Smart Sync, екран «мобільника» при цьому перетворюється в сенсорний пульт управління всіма функціями медіаресивера. Зручностей у поводженні з ним надає поворотне кріплення, яке в один присід змінює орієнтацію підключеного гаджета з книжкової на альбомну й навпаки.
Швидкий доступ
На лицьову панель головного пристрою Pioneer SPH-10BT винесені клавіші швидкого доступу до найзатребуваніших функцій: гучного зв'язку, навігаційних карт, повідомлень і телефонної книги. Отримані «меседжі» магнітола проговорює вголос, даючи змогу повністю зосередитися на дорожній обстановці. Також модель слухає і розуміє голосові команди —MustHave-функція за кермом.
Звук вищого розряду
Зі звуком у автомагнітоли все по вищому розряду. Судіть самі, пристрій отримав 31-смуговий графічний еквалайзер (під час перетягування повзунків через фірмовий додаток, у звичайному режимі користувачеві доступний 13-смуговий еквалайзер), купа встановлених пресетів (налаштовуються за типом кузова авто) і ціла плеяда звукових регулювань. Щоб помістити слухача у центр музичної сцени, яка розгортається, для детального налаштування передбачені фільтри високих і низьких частот, тимчасові затримки й кросовер.
Паркувальний асистент
Однією зі значущих додаткових опцій ресивера виступає можливість підключення паркувального радара ND-PS1 з квартетом ультразвукових датчиків. Функція парктроніка працює як зі смартфоном, так і без нього. Мірою наближення до перешкод заднім ходом відстань до них відображається на екрані спряженого мобільного гаджета (у діапазоні від 0.3 до 2.5 м). Багато «однодинових» магнітол здатні на таке?.. Будемо відвертими, ні — серед відомих брендових рішень Pioneer SPH-10BT єдиний і неповторний.