Морська магнітола Pioneer MVH-MS510BT
Pioneer MVH-MS510BT
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Підтримка Spotify. Укорочений корпус.
Всі характеристики
Характеристики MVH-MS510BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer MVH-MS510BT
Автомагнитола Pioneer MVH-MS510BT | 8 495 грн. |
Магнитола Pioneer MVH-MS510BT (MARINE) | 7 589 грн. |
Автомагнітола Pioneer MVH-MS510BT MARINE [54541] | 9 388 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →