Автоакустика Pioneer TS-G6930F
Відео 5Фото 2 |
Pioneer TS-G6930F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer TS-G6930F
Усі ціни 7 →Pioneer TS-G6930F | 2 106 грн. |
Акустика Pioneer ts-g6930f | 1 984 грн. |
Коаксиальная автоакустика Pioneer TS-G6930F | 2 829 грн. |
Автомобильная акустика Pioneer TS-G6930F | 2 355 грн. |
Акустика Pioneer TS-G6930F | 1 899 грн. |
Автоакустика Pioneer TS-G6930F | 2 001 грн. |
Динаміки в машину овал Pioneer TS-G6930F | 2 560 грн. |
0 1 2 2 |
Користуюся більше року. Звучать чисто, голосно, але до 30Вт, потім йдуть спотворення і бруд на низьких частотах. Підключені до 4-х канального підсилювача SONY 4х40 ВТ в номіналі. Так як немає достатньої жорсткості у дифузора, що дає ефект брязкоту і пердежа на великій гучності. Покупкою задоволений, але хочеться трохи потужніше. Якість звучання на висоті. Красивий дизайн. Якісне виконання. Досить гучні. Гарні баси, але тільки в грамотній акустичній полиці (без отворів) такі полиці як в магазинах, тільки перероблені самостійно. У магазинних полицях "з коробки" толку не буде. Недостатня жорсткість дифузора, через що динамік не тримає велику потужність, малий хід котушки. Александр: користуюся Pioneer TS-G6930F більше року |
Підійде для меломанів та любителів тихої музики, для роботи від магнітоли. Гарний дизайн, легкі, непогана, рівна АЧХ, грає від 50Гц до 18кГц, досить гучний по всіх частотах. Не тримає потужність більше 30 Вт, починає попердувати на низах. Його можна використовувати тільки в оформленні "закритий ящик", або різати від 100-120Гц. Досить дорогий для своїх технічних характеристик. користуюся Pioneer TS-G6930F менше місяця |
Звук цих колонок шалений!!! Низькі так валять, що самбуфера навіть і не треба. Але це звучання залежить від марки магнітофона. Звук НЧ Немає користуюся Pioneer TS-G6930F менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →