Літня шина Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87H
Відео 15Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87H
Pirelli Cinturato P1 (195/55R16 87H) | 3 909 грн. |
Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87H | 8 626 грн. |
PIRELLI CINTURATO P1 195/55 R16 87 H | 3 918 грн. |
Pirelli Cinturato P1 (195/55R16 87H) | 3 926 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87H
Ціни на Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87H | від 3 909 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87V Run Flat BMW/Mini | від 38 662 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87W | від 8 397 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87W Run Flat | від 7 830 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P1 195/55 R16 87W Run Flat BMW/Mini | від 6 838 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →