Зимова шина Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H
Усі ціни 8 →Pirelli CINTURATO WINTER 2 215/60 R16 99H (9088561329) | 7 290 грн. |
Зимние шины Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H XL 1002538886 | 5 576 грн. |
Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H | 6 308 грн. |
Шини Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H XL | 6 750 грн. |
Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H XL 4501100 | 5 720 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →