Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Зимова шина Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V

Фото - Шини Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V
Відео 4Фото 5
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
72 дБ
Офіційний сайт
winter.pirelli.com
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V

Усі ціни 9 →

Pirelli P Zero Winter 255/45 R19 104V XL FR 3779700

Pirelli P Zero Winter 255/45 R19 104V XL FR
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
12 827 грн.

Pirelli PZero Winter (255/45R19 104V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
13 323 грн.

Pirelli Pirelli P Zero Winter 255/45 R19 104V XL Elect PNCS

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
13 203 грн.

Pirelli P Zero Winter (255/45R19 104V)

Оплата частинами Приват, Моно, Пумб, Sens
Speedline.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
9 568 грн.

Pirelli P Zero Winter 255/45 R19 104V XL 3033700

Pirelli P Zero Winter 255/45 R19 104V XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 555 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди