Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H ТОП-3ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H
Усі ціни 38 →Шина Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H XL | 4 759 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H XL | 4 991 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H XL | 5 940 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H | 6 395 грн. |
Зимние шины Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H XL 1000450611 | 5 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
1 1 2 19 |
на жаль писатиму поганий відгук, тому що маю не дуже хороший досвід, який привів до аварії, (брав у сервісі якщо що) тиха та відмінно їде на заміських трасах з мого досвіду експлуатації: - при температурі нижче 5-6 градусів керованість втрачається (можливо залежить від типу повного приводу) - на льоду з невеликим схилом тримає погано - снігову кашу не розкидає, КАТЕГОРИЧНО не рекомендую для авто вагою від 1.8 тонни (корова на льоду) ) Василь: користуюся Pirelli Scorpion Winter 255/55 R18 109V більше року |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H | від 4 708 грн. | 20 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Mercedes-Benz | від 4 636 грн. | 18 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Run Flat | від 7 560 грн. | 11 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103V | від 7 265 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103V Porsche | від 8 985 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H | від 4 759 грн. | 38 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107T | від 6 633 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107V | від 41 187 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →