Мотошина Pirelli Scorpion Trail II 90/90 -21 54V
Відео 10 |
Pirelli Scorpion Trail II 90/90 -21 54V 90/90 B 21 " 54 V 110/80 B 19 " 59 V 110/80 R 19 " 59 V 120/70 B 17 " 58 W 120/70 B 19 " 60 V 120/70 B 19 " 60 W 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 19 " 60 V 120/70 R 19 " 60 W 130/80 R 17 " 65 V 140/80 B 17 " 69 V 140/80 R 17 " 69 V 150/70 B 17 " 69 V 150/70 B 18 " 70 V 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 V 160/60 B 17 " 69 W 160/60 R 17 " 69 W 170/60 B 17 " 72 V 170/60 B 17 " 72 W 170/60 R 17 " 72 V 170/60 R 17 " 72 W 180/55 B 17 " 73 W 180/55 R 17 " 73 W 190/55 B 17 " 75 W 190/55 R 17 " 75 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Trail II 90/90 -21 54V
Усі ціни 6 →Pirelli SCORPION TRAIL II 90/90-21 54V FRONT (3059400544) | 5 780 грн. |
Покришка Pirelli SCORPION TRAIL II 90/90-21 54V TL (2798831) | 7 830 грн. |
Покришка PIRELLI SCORPION TRAIL II 90/90-21 54V TL (1344838) | 7 255 грн. |
Покришка PIRELLI SCORPION TRAIL II 90/90-21 54V TL (1038883) | 4 840 грн. |
Покришка PIRELLI SCORPION TRAIL 2 90/90-21 54V TL (1342800) | 7 170 грн. |
Мотошини Pirelli Scorpion Trail II 90/90 R21 54V TL F | 4 162 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Trail II 90/90 -21 54V
Ціни на Pirelli Scorpion Trail II 90/90 -21 54V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Trail II 90/90 -21 54V | від 4 162 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 110/80 -19 59V | від 5 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail II 110/80 R19 59V | від 5 448 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 -17 58W | від 6 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 -19 60V | від 5 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 -19 60W | від 5 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 R17 58W | від 6 441 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 R19 60V | від 5 391 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 R19 60W | від 5 707 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail II 130/80 R17 65V | від 5 021 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 140/80 -17 69V | від 6 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail II 140/80 R17 69V | від 5 089 грн. | 11 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 150/70 -17 69V | від 6 590 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail II 150/70 -18 70V | від 6 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail II 150/70 R17 69V | від 6 856 грн. | 12 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 150/70 R18 70V | від 6 926 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 160/60 -17 69W | від 5 610 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail II 160/60 R17 69W | від 6 076 грн. | 10 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 170/60 -17 72V | від 6 630 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail II 170/60 -17 72W | від 6 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail II 170/60 R17 72V | від 6 856 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 170/60 R17 72W | від 7 439 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 180/55 -17 73W | від 8 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail II 180/55 R17 73W | від 5 980 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 190/55 -17 75W | від 8 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail II 190/55 R17 75W | від 9 088 грн. | 7 пропозицій |