Літня шина Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Відео 16Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo 235/65 R17 108 V 235/65 R17 108 V Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Усі ціни 7 →Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V XL FR VOL | 5 203 грн. |
Летние шины Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V XL VOL 1001245297 | 4 782 грн. |
Шины Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V XL VOL | 4 960 грн. |
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V VOL XL | 5 339 грн. |
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V XL FR VOL | 5 204 грн. |
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V XL FR VOL | 5 187 грн. |
Літні шини Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V XL VOL | 5 069 грн. |
8 6 7 18 |
Штатна гума на моїй машині. Розмір 235/55/R18. Користуюсь третій рік. На моє враження, дуже хороші асфальтові шини. Керованість та гальмування на асфальті. Пристойна стійкість до аквапланування. Дуже міцні. Не особливо галасливі – на трасі більше чути аеродинамічні шуми, ніж шини. Жорсткуваті – рекомендував би їх тільки для машин з м'якою підвіскою.
Чутливі до колійності на асфальті. У всякому разі, у моєму розмірі. Абсолютно безпорадні поза асфальтом. Тягове зусилля на піску просто відсутнє. На бруді машина практично некерована. Одна радість, що закопатись на ній теж не вийде. Alexander Dymerets: користуюся Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103W більше року |
Відмінна управляймість,отримую задоволення від поїздок,середні жосткості ,економічні.Питань до них немає!!!! Покришки преміум класу стають першу комплектацію бмв x5, вольцвагена туарер.,шкода кодіак. Не побачивши. Нежосткі. користуюся Pirelli Scorpion Verde 235/55 R17 99V більше року |
Дуже швидко стерлася, 1,5 сезону та 7 мм протектора немає :( Відмінно для трас Стирається дуже швидко користуюся Pirelli Scorpion Verde 225/65 R17 102H більше року |
Показано 3 з 40 відгуків
ще 10 відгуків
Роман
3 червня 2021, 16:13
Pirelli Scorpion #
имеется ли в наличии 2 шины? Цена и есть ли доставка или самовывоз?
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Ціни на Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V | від 4 500 грн. | 32 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo | від 4 782 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →