Літня шина Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V 235/65 R17 104 V 235/65 R17 108 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V
Усі ціни 34 →Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V XL | 5 760 грн. |
Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V XL | 5 869 грн. |
Continental EcoContact 6 (235/65R17 108V) | 5 705 грн. |
Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V XL | 5 500 грн. |
Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V XL | 6 582 грн. |
ще 20 пропозицій
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V
Ціни на Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 235/65 R17 104V | від 5 178 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V | від 5 166 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →