Литий диск Autom 107 7x17/5x100 ET40 DIA73,1
від 4 197 до 4 760 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Autom 107 1
Характеристики
Autom 107 7x17/5x100 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Autom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Autom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Autom 107 7x17/5x100 ET40 DIA73,1
Сортувати
Autom A-107 7x17 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 HS | 4 217 грн. |
Диски Autom A-107 7x17 5x100/114,3 ET40 DIA73,1 (HS) | 4 197 грн. |
Autom A-107 7x17 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 HS | 4 540 грн. |
Autom A-107 HS W7 R17 PCD5x100/114.3 ET40 DIA73.1 | 4 626 грн. |
Autom Autom A-107 7x17 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 HS | 4 288 грн. |
Autom A-107 HS W7 R17 PCD5x100/114.3 ET40 DIA73.1 | 4 615 грн. |
Autom A-107 7x17 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 HS | 4 356 грн. |
Диск Autom A-107 7x17 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 HS | 4 760 грн. |
Закрити
Схожі